Кашпо керамічний для квітів помаранчевий 7,5*7 см

- Готово до відправки
- Код: НФ-00001715
11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (99) 111-20-26
Менеджер
- +380 (67) 732-49-55Керівник
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраве декоративне кашпо стане стильним акцентом в інтер'єрі та відмінно підійде для розміщення кімнатних рослин, квітів чи сукулентів. Насичений червоний колір надає виробу виразного і сучасного вигляду, завдяки чому кашпо гармонійно доповнить інтер'єр і підкреслить красу рослин.
Кашпо виготовлено з легкого та міцного матеріалу, стійкого до вологи та простого у догляді. Компактна округла форма дозволяє зручно розмістити його на підвіконні, столі, полиці або балконі. Таке кашпо чудово підходить для невеликих декоративних рослин та стане яскравим елементом домашнього декору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна, Балконна, Підлогова |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 75 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 0.1 кг |
- Ціна: 11 ₴


